Kryzys w małżeństwie z 8-letnim stażem

Jesteśmy razem od ponad 8 lat, od roku mamy cudownego syna,problem zaczął się gdy Mąż musiał przez 4 mieś dużo pracować, mijaliśmy się, nie wiedziałam że coś się między nami dzieje, bo to ukrywał, przestał mi mówić że mnie kocha, stał się obojętny, w końcu wybuchła awantura i powiedział że chyba nic do mnie nie czuje..wyprowadziłam się, ale on chce ratować nasz związek. Dręczą mnie myśli,że kogoś ma, wszystko co mówi tłumaczę na swój sposób, cięzko mi znieść tą sytuację :/

Dzień dobry,

Mogą Państwo WSPÓLNIE skorzystać z psychoterapii pary / małżeńskiej.
Jest ona raczej dostępna w ofercie prywatnej niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Droga Pani,
Czuje się Pani zagubiona, a nastrój obniżył się. Szczęśliwe dotąd małżeństwo stało się zupełnie inne. Relacje uległy pogorszeniu po dłuższym okresie wzmożonej pracy partnera. Usłyszała Pani o braku uczuć ze strony męża, jednakże zakomunikował Pani chęć ratowania Waszego związku.
Problemy, które Pani opisuje są dość złożone. Rzeczywiście wszystko może dotyczyć tego, że przez 4 miesiące się mijaliście, przez co zapomnieliście jak to jest być razem.
Najlepszym rozwiązaniem dla Państwa będzie terapia par/małżeństw. Będziecie mieć okazję na poprawę relacji poprzez lepsze poznanie sytuacji, w jakiej się znaleźliście.
Zapraszam na rozmowę i pozdrawiam.