Kryzys w związku i relacja z żoną

mam problem w związku. Kryzys trwa od kilku lat. Żona po zmianie pracy znalazła paczkę znajomych z którymi bardzo często się spotyka. Z jednym miała nawet relacje wykraczającą poza relacje koleżeńskie. Kryzys skończył się niemal rozwodem. Żona powiedziała, że mnie nie kocha. Od kilku miesięcy staram się i to bardzo. Żona szykuje mi śniadania, spędzamy jak wcześniej dużo czasu. Zmieniła się sfera seksualna- dużo rzadziej i bez ochoty żony. W dalszym ciągu ze znajomymi się spotyka.

Witam, wygląda na to,że macie jeszcze Państwo szanse na uratowanie Waszego małżeństwa, wyjście z kryzysu wymaga często sporo czasu i zabiegów, czasami konieczne jest wsparcie się pomocą specjalisty. Być może warto to rozważyć w Państwa wypadku? Pozdrawiam