Krzyczenie męża na 3,5-letnią córeczkę

Witam, mam problem, mój mąż strasznie krzyczy na moją córkę, która ma 3,5 roku, staram się go uspokajać, a w rezultacie on krzyczy, mała beczy a ja muszę zachować spokój, starałam się trzymać stronę męża- rodzica ale widzę że przesadza. dziś w nocy mała się obudziła z płaczem że się boi

Warto skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty rodzinnego. Wesprze Państwa w roli rodziców, zaoferuje psychoedukację w aspektach wychowawczych, pomoże lepiej rozumieć siebie nawzajem i córeczkę. Wspólnie wypracujecie metody radzenia sobie z trudnościami, reagowania czy stawiania granic bez krzyku.