Krzyk zamiast płaczu u 8-miesięcznego dziecka

Witam. Mój syn ma 8 miesiecy prawie ogolnie jest dzieckiem strasznie nerwowym i bardzo krzykliwym. Jak moge mu pomóc? Wystarczy że na chwile zostawie go na dywanie by leżał bawił sie czy po prostu gimnastykował to jest wściekłośc nawet bym powiedziała i krzyk... nie płacz!!! Zawsze jest krzyk! W nocy jest to samo wystarczy ze wyleci mu smoczek i krzyczy jakbym mu nie wiadomo co robiła. Ale nie tylko czesto w nocy sie ogólnie budzi i krzyczy. Jak ja moge mu pomóc?

Milena Lubowicz

Objawy te nie wydają się niepokojące, dziecko w ten sposób radzi sobie z emocjami i w ten sposób wyraża swoje potrzeby. Jedyne co mogę powiedzieć, że należy synka nauczyć radzić sobie z tymi uczuciami np. poprzez tulenie go. Sytuacja powinna się z czasem poprawiać. Gdyby jednak tak nie było, proszę udać się do pediatry, który oceni rozwój dziecka.
Pozdrawiam