Krzywa cukrowa i zaburzenia gospodarki wodnej organizmu

Witam. Przeprowadzałem dziś próbę krzywej Cukrowej i otrzymałem następujące wyniki : Na czczo: 100mg/dl po 2h ( po obciążeniu 75g glukozy ) 96 mg/dl. Niestety w centrum dostałem tylko wynik ale bez interpretacji a że chwilowo jestem nieubezpieczony to nie mogę się z tym udać do rodzinnego... czy mogę prosić o interpretację? Ps: Ile mniej więcej trwa powrót do pełni sił po zaburzeniu gospodarki wodnej? ( miałem mały nieprzyjemny epizod tydzień temu i czuje się ciągle osłabiony) Pozdrawiam .

na czczo wynik powinien być poniżej 100mg%, 2 godziny po 75 g wynik jest prawidłowy. Nie wiem dlaczego badanie było zlecone -jak na ten wiek zadziwiający jest wynik pierwszy na czczo.Jednak trzeba się z tym wynikiem pokazac u lekarza, który zlecił to badanie.