Krzywa cukrowa w 27. tygodniu ciąży

Jestem w 27tyg ciąży. Robiłam właśnie krzywą cukrową (75g glukozy), wyniki: na czczo - 83, po 60' - 70 po 120' - 74mg/dL. Glukoza w moczu wyszła 30mg/dL. Przed pójsciem spać,ok.północy, byłam głodna i zjadłam trochę rodzynek. Wzrost 167cm, przed ciążą waga 60kg, obecnie 69kg. Od ok. 2miesięcy jak mnie napada ochota na słodkie podjadam 1łyżkę miodu (prawdziwy). Proszę o interpretację.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik OGTT jest prawidłowy. Proszę skonsultować z lekarzem prowadzącym, który odniesie wynik do Pani stanu zdrowia.