Krzywdzące opinie w dzieciństwie

Mam trzydzieści parę lat i wciąż nie założyłem rodziny, choć bardzo tego pragnę. W dzieciństwie, w okresie dorastania i nawet w okresie dorosłym, słyszałem, że od bliskich, że się do tego nie nadaję. Jedno z rodziców, jak sięgam pamięcią nie pozwalało mi się spotykać z koleżankami, a gdybym którąś zaprosił do domu, to padała odpowiedź, że ją wyrzucą. Czy jeśli ktoś żyje w takim otoczeniu, to jest w stanie wyzwolić się od tych krzywdzących opinii na swój temat? Jak to przepracować?

tak, ale potrzebna solidna terapia.najefektywniejsza life flow therapy.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza