Krzywe jedynki a odpowiednie działania

Witam serdecznie, mam pytanie ponieważ zastanawiam na jaki zabieg się udać. Problem opisuję poniżej. Chodzi dokładnie o zęby jedynki. Problem jest taki że są krzywe,tzn jeden z nich wyrósł o połowe wyżej niż drugi. Jest możliwość żeby je wyrównać? Jaki zabieg będzie najlepszym aby były w równej pozycji?

Myślę,że w Pana wieku najbardziej wskazane będzie leczenie ortodontyczne,ale jeśli spieszy się Panu z efektem,to można posiłkować się rozwiązaniami protetycznymi.Trudno mi się jednak wypowiadać,bo mam za mało informacji.Odbudować zęba krótszego można kompozytem,co będzie najtańsze,ale da najkrótszy efekt.Korony lub licówki będą droższe,ale efekt będzie trwalszy.Powodzenia!

Najpierw powinien Pan udać się do ortodonty - jest Pan młodą osobą i leczenie ortodontyczne ( choć dłuższe ) powinno przynieść najlepsze długotrwałe efekty.
Jeśli jeden z zębów wyrósł wyżej z dziąsła konieczne będzie wprowadzenie go do łuku - ale to już wyjaśni Panu ortodonta, gdy przeprowadzi właściwą diagnostykę.