Krzywe zęby u 14-letniej córki a oczekiwanie na utratę zębów mlecznych

Moja 14-letnia córka ma krzywe zeby . Bedzie miała aparat na stałe . Ze względu na to ,ze zostały jej jeszcze dwa zeby mleczne trzeba poczekać aż wypadną . Dentysta kazał nam przyjść za dwa lata . Czy to nie za długo ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest to określić. Nie zawsze czas jest tak ważny, choć bywa i tak. Proponuje zasięgnąć porady innego dentysty, który oceni wizualnie stan uzębienia.