Kto z tych mężczyzn może być ojcem mojego dziecka?

Witam. Zastanawiam sie kto jest ojcem dziecka. Zacznę od tego, że okres zaczął się 27grudnia a zakończył 2 stycznia, cały mój cykl trwa najczęściej 28 dni, czasem się zdarzy, że 26 dni lub 27 dni. Z Panem X do stosunku doszło 1 stycznia (seks bez zabezpieczenia z wtryskiem do srodka). Z Panem Y do stosunku doszło 8 stycznia (bez zabezpieczenia oraz bez wytrysku do srodka). Z Panem Z do stosunku doszło 12 stycznia (bez zabezpieczenia oraz bez wytrysku do srodka). Czy można wykluczyć dwóch z tych trzech facetow?

Witam, jedynie badanie genetyczne może w 100% potwierdzić bądź wykluczyć ojcostwo. Pozdrawiam