Którą wybrać kobietę?

Nie wiem co ma ze sobą zrobić, jestem przystojnym uwodzicielskim mężczyzną, aktualnie w 4 związkach nieformalnych, podobają mi się prawie wszystkie kobiety, każda dziewczyne mam w innym mieście, mam samochód służbowy i tak do nich jeżdze, wszystkie mi się podobają ale niewiem którą wybrać, mam 27 lat chciałbym już ułożyć sobie zycie, ale mam chęć poznawania ciągle nowych kobiet. Co jest ze mną nie tak?

Witam,
myślę, że warto byłoby aby zastanowił się Pan nad tym czego oczekuje od życia i od relacji z kobietą. Być może nie jest Pan jeszcze gotowy aby utworzyć stabilny związek partnerski albo nie wie Pan jakiej kobiety poszukuje. Jeżeli sprecyzuje Pan swoje potrzeby napewno będzie Panu łatwiej w relacjach damsko-męskich.
Powodzenia!