Który krem nawilżający będzie odpowiedni dla cery trądzikowej?

który krem nawilżający będzie odpowiedni dla mojej trądzikowej, mocno zanieczyszczonej skóry? stosuję kwasy i chciałabym czymś nawilżyć skórę, a mam wrażenie że wszystkie kremy zapychają mi pory...

Z ogólnodostepnych kosmetyków nawilżających dla skóry trądzikowej polecam apteczne np. AVENE Clean- Ac albo IWOSTIN Sensitia krem nawilżający SPF20 UVA14