Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Który lek będzie najlepszy?

Bardzo dziękuję za otrzymaną odpowiedź. Prosiłabym jeszcze o wskazówkę, który z dostępnych leków ziołowych będzie najlepszy - tzn. spowolni proces przerostu (objawy nie są nasilone - praktycznie nie występują). Chciałabym jednak spowolnić proces przerostu, co jednocześnie może wyeliminować przyszłe objawy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Marcin Buczek
55 poziom zaufania

Szanowna Pani,

wszystkie ziołowe leki mają podobną, wysoką skuteczność w początkowej fazie łagodnego przerostu, niezależnie, czy były uzyskiwane z kory afrykańskiej śliwy, owoców karłowatej palmy argentyńskiej czy też pokrzywy lub nasion dyni. Proszę się raczej sugerować ceną i ewentualnie zapytać farmaceutę, który cieszy się największą popularnością (co za tym idzie - zadowoleniem mężczyzn).

Ustawa ogranicza mnie, jako lekarza, odnośnie udzielania informacji dotyczącej konkretnych leków. Za pomocą mediów, takich jak internet, nie mogę tych rad udzielać.

Lekarz w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy