Który to tydzień? Chciałabym wiedzieć

Witam.

Mam pytanko 19 listopada 2010 miałam ostatnią miesiączkę i w święta robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie. Lekarza mam dopiero na środę. Moje pytanko to czy jesteście wstanie obliczyć który to tydzień, poprzez datę ostatniej miesiączki. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Lek. Karolina Dębska

Witam.
Jesteśmy w stanie. W internecie są również dostępne kalkulatory ciążowe. Jeśli pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 19.11.2010 to jest Pani w 6. tygodniu ciąży. Gratuluję i pozdrawiam :-)