Który z tych leków nadal stosować?

Przez kilka lat brałam na cholesterol Vasilip 20mg,teraz z kolei inny lekarz przypisał mi Zahron 10 mg ,twierdząc ,że jest o wiele lepszy.Na razie jeszcze biorę Vasilip,bo obawiam się zmiany leku.Z tego co wiem leku nie można odstawić tak z dnia na dzień.Mam pytanie,który z tych leków dalej brać.

Szanowna Pani, proszę zastosować się do zaleceń lekarza. Są to leki z tej samej grupy