Kuracja przeciwgrzybiczna a duża ilość wydzieliny rano

od pewnego czasu pojawiły się upławy towarzyszy temu rybi zapach odczualny przez mojich znajomych byłam u ginekologa i stwierdził że to grzybica poczym przepisał mileki dopochwowe czy to normalne że po lekach dopochwowych pojawia sie duż ilość wydzieliny nadranem ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Leki przeciwgrzybicze w postaci globulek dopochwowych stosowane powinny być na noc. Rano pojawiająca się w zwiększonej ilości wydzielina może być pozostałością zaaplikowanego leku. Dlatego też codziennie rano (podczas kuracji) należy umyć dokładnie okolice intymne.