Łączenie Hydroksyzyny i Zolpidemu

Witam, jaka jest max. dawka hydroksyzyny którą mozna łączyć z 10mg zolpidemu. Oraz jaka jest max dawka hydroksyzyny z 20mg zolpidemu.

Witam Pana,

Najlepiej wcale nie łączyć oby leków. Jesli istnieje konieczność takiego działania, może to świadczyć o fakcie, że Pana kuracja nie jest właściwie prowadzona. Natomiast potrzeba łączenia dwóch tabletek zolpidemu odzwierciedla fakt, że może Pan się znajdować na prostej drodze do uzależnienia od tej substancji. Warto skontaktować się z psychiatrą wyspecjalizowanym w terapii zaburzeń snu.

Pozdrawiam!

Justyna Holka-Pokorska

http://psychiatrawarszawa.com.pl/