Łączenie metod antykoncepcyjnych

Witam .Mam pytanie Dlaczego jedni lekarze twierdzą że można łączyć 2 metody spiralę miedzianą wraz z tabletkami a inni twierdzą że nie. skad tak duża rozbieżność zdań i komu ufać jeśli nie chce się mieć więcej dzieci.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozbieżności te biorą się zwykle z doświadczenia danego lekarza. Możliwe iż ginekolog nie dający zezwolenia na takie łączenie spotkał się w swojej pracy z działaniami niepożądanymi ect.