Łączenie serotoniny z hydroksyzyną

Czy mozna lączyc sertranorm (serotonine) z hydroksyzyną? Chodzi o to ze ponad rok temu zdiagnozowano u mnie nerwice lękową a konkretnie to fobie społeczną i po pół roku zrobiłam sobie przerwe bo poczulam sie juz dobrze natomiast od 2 tyg zaczelam znowu brac bo zaburzenie powrocilo , zblizaja sie swieta a ja wiem ze nie poradze sobie wsrod osob bliskich i czy mogabym wziac hydrksyzyne?

Dzień dobry,

To są pytania wyłącznie do Pani lekarza prowadzącego, ponieważ on zna Panią i Pani historię leczenia.
Proszę również rozważyć podjęcie psychoterapii, która jest podstawową metodą leczenia w przypadku zaburzeń lękowych (np.; w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie).

Witam,

Nie rozumiem z czym Pani zrobiła sobie przerwę? Nie można odstawiać leków a następnie ich przyjmować bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie pytania jeśli chodzi o dawkowanie leków proszę zadać lekarzowi prowadzącemu. Co do fobii społecznej, to można ją skutecznie leczyć za pomocą terapii indywidualnej lub grupowej.

Dzień dobry, proszę się zwrócić do lekarza który przepisał pani leki. Zachęcam jednak do jak najszybszego podjęcia psychoterapii, leki działają często na objawy - nie na przyczyny, stąd powrót objawów po odstawieniu leków. Pozdrawiam.