Łagodne zmiany w wyniku cytologii

dzień dobry, wczoraj odebrałam wyniki z cytologi i pisze ze mam łagodne zmiany infekcji o cechach bacterial vaginosis. na czytałam sie dużo w internecie i mam obawy, a wizytę mam dopiero w marcu

Szanowna Pani, nie widzę powodu do obaw. Bacterial vaginosis jest bardzo częstym schorzeniem, które dobrze reaguje na leczenie. Pozdrawiam