Laparoskopowe usunięcie jelita grubego w województwie opolskim

Witam,szukam szpitala w woj.opolskim gdzie laparoskopowo usuwa się jelito grube??
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecnie większość operacji może być wykonane laparoskopowo. Ze względu jednak na rozmiar operacji i dla bezpieczeństwa pacjenta nie zawsze wykonuje się operację sposobem otwartym. Proponuję jednak wizytę u chirurga w swoim mieście. On to z pewnością udzieli wszystkich informacji w tej kwestii.

Proszę skontaktować się z oddziałami chirurgii ogólnej: SPZOZ MSW w Opolu, Szpital Wojewódzki w Opolu, Szpital św. Rocha w Ozimku, Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej WCM w Opolu