Laserowe usuwanie brodawki z palca

Witam, posiadam brodawke ( kurzajke) na środkowym palcu. jest ona na tyle nie fortunna gdyż zachodzi za paznokieć. Chodzę do dermatologa na wymrazanie jej po czym smaruje ja maścią verrumal ale ona nadal zostaje. U dermatologa byłem już na 5 wizytach. Tak naprawdę nie wiem czemu ona nadal jest i chce się jej pozbyć. Czy nie lepiej ją usunąć laserowo? Czy wogole jest taka możliwość?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Decyzję o ewentualnym zabiegu laserowym podejmie lekarz dermatolog - wskazana jest konsultacja u lekarza, który wykonuje takie zabiegi i który oceni czy w Pana przypadku jest to wskazane.