Laserowe usuwanie grudek na podniebieniu i wynik biopsji

Witam, Na podniebieniu twardym miałam wyk. zabieg laserowego usunięcia twardych grudek. Były wysłane do biopsji która wykazała rozrost akantotyczny. Rana po laserze goi się ale tuż obok niej powstał jakby podskórny miękki pęcherz/miękki w dotyku językiem. Do następnej kontroli muszę poczekać do całkowitego wygojenia ran. Czy ten pęcherz może być wynikiem gojenia czy co to jest? Wcześniej zmiany które były usuwane były całkiem innej budowy.

Nie potrafię odpowiedzieć na odległość , zwłaszcza,że to to nie ja wykonywałem zabieg - nie znam więc jego zakresu,przebiegu ani efektu końcowego! zż