Leczenie astmy marihuaną

Witam. Jestem mama 2-letniej coreczki oraz jeszcze nienarodzonego syna. Od 3 lat przebywam w Szkocji. Mam silna astme dlatego lekarze przepisali mi marihuane jako lek. Palilam w poprzedniej jak i w tej ciazy lecz teraz pale duzo wiecej. Bardzo mi to pomaga ale boje sie ze cos moze byc nie tak. Moja corka jest zdrowa i rozwija sie prawidlowo. Chcialam wiedziec czy stresuje sie nadarmo czy jedak cos moze sie stac synkowi.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji nie należałoby karmić piersią.