Leczenie bezpłodności u mężczyzny

moj chłopak mi powiedział że jest bezpłodny a chcemy mieć dziecko czy możemy je mieć? Ma on 21 lat i czy w tym wieku może to leczyć. Jaka jest różnica między niepłodnością a bezpłodnością.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ważne jest w takiej sytuacji by ustalić dokładnie przyczynę niepłodności. Duża część chorób powodujących bezpłodność pozwala się skutecznie leczyć. Niepłodność=bezpłodność.