Leczenie depresji a osłabienie

OD PONAD PÓŁTORA ROKU LECZE SIE POD KATEM DEPRESJI BIORE LEKI ORAZ KOZYSTAM Z WIZYTY U PSYCHOLOGA .PROBLEM JEST TAKI ZE KOMPLETNIE NIEMAM SILY CZĘSTO MUSZE SIE POŁOZYC PO NAJMNIEJSZYM WYSIŁKU A GDY TAKOWY JEST TO ZALEWAJA MNIE POTY TWAZ ROBI SIE CZERWONA A W OCZACH CIEMNO OPADAM Z SIL WYDAJE MI SIE ŻE LECE W DÓŁ. LEKARZ TWIERDZI ZE BADANIA MAM DOBRE ALE TO ANGIELSKI LEKARZ BO TU PRZEBYWAM.MAM UCZUCIE JAK BYM BYL STARYM NIEDOŁĄĘŻNYM CZLOWIEKIEM NIE TYLKO 43 L3TNIM ALE 90 LETNIM .CO MAM ROBIĆ

Witam,

Jesli badana była również tarczyca i okazało się, że wszystko jest Ok, być może jest to reakcja na dobrane do leczenia depresji leki. Sugerowałabym poszerzenie zakresu badań w stronę kardiologiczną, endokrynologiczną oraz przedstawić tą sytuację psychologowi, z którego pomocy Pan korzysta, ma on szerszy wgląd w Pana sytuację. Pozdrawiam.

Dzień dobry, pisze pan, że korzysta z wizyt u psychologa - ale czego dotyczą te wizyty? Czy jest pan w terapii? Jeżeli ma pan zdiagnozowaną depresję to psychoterapia polegać będzie na regularnych spotkaniach z psychoterapeutą (nie każdy psycholog jest psychoterapeutą) min. raz w tygodniu i do takiej terapii pana zachęcam. Pozdrawiam.