Leczenie depresji poprzez stosowanie Tritico

witam! od sierpnia lecze sie na depresje z lękiem,biore triitico 150 na noc i sulpiryd 2x50mg i tranxenne 2x5mg ,która idzie do odstawienia bo bylam uzależniona od niej, czysulpiryd z tranxenna można brać bo w ulotce czytalam że ostrożnie z benzodizepinami przy sulpirydzie , prosze o poradę .pozdrawiam

Witam
myślę do najlepszą osobą, która mogłaby odpowiedzieć na to pytanie byłby lekarz psychiatra. Ja z racji bycia psychoterapeutą mogę doradzić żeby brać leki systematycznie i równolegle skorzystać z psychoterapii.
anna suligowska