Leczenie farmakologiczne infekcji z silnym kaszlem

Od choroby byłam pod kontrolą alergologa . Zalecał przyjmowanie Pulmicortu 200, Singulairu 10mg, w przypadkach ostrych Hydrocortyzonu 20mg i Ventolinu. Brałam owszem, niestety w przypadku infekcji z silnym duszącym kaszlem, po podaniu 2 ostatnich, nie było poprawy a miałam wrażenie że wręcz przeciwnie, kaszel nasilał się jeszcze bardziej. Brałam systematycznie Pulmicort i Singulair przez ok 2lata. Testy alergologiczne wyszły w normie. Prześwietlenia wychodzą również bez zmian. A problem jest....

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby w okresie zaostrzenia zgłosić się do sor najbliższego szpitala.