Leczenie grzybicy penisa

Witam. Od prawie 2 tyg męczę się z grzybica penisa. Porady lekarskie otrzymywałem od lekarza rodzinnego. Po tygodniu smarowania mascią pimafucort nie było żadnej poprawy. Obecnie lekarz zapisał mi Macromax 500 mg 3 tab., oraz Mycosyst 100 mg 7 tabletek. Czy mam dalej stosować pimafucort ? Mój zółądź jest czerwony, napletek równiez. Żółądź boli po naciśnięciu, tak samo problem ze sciagnieciem napletka, a do tego z penisa leci biało żółta gesta wydzielina. Ile może potrwać leczenie ?

Moim zdaniem w takiej sytuacji należy wykonać bakteriologiczny i grzybiczy wymaz z wydzieliny i zastosować leczenie zgodnie z antybiogramem.
Pozdrawiam WK.