Leczenie interferonem beta-1b i stosowanie leków

Dobry wieczór! Czy jednoczesne leczenie interferonem beta-1b (Avonex) oraz bromokryptyną (Bromergon) nie zagrozi mojemu zdrowiu? Lekarz, który zalecił mi stosowanie drugiego z wymienionych leków niestety nie potrafił odpowiedzieć na powyższe pytanie.

"Nie przeprowadzono formalnych badań dotyczących interakcji u ludzi."