Leczenie kanałowe a zakładanie mostu

Witam, 10 lat temu miałam leczone dwa zęby kanałowo 1 i 2 górną gdzie został założony na nie most. Rok temu musiała przeleczyc je jeszcze raz , bo były zmiany.Jeden ząb był dobrze przeleczony, ale Pani doktor powiedziała, ze jak ma być pod most to przeleczmy go na zaś. Po roku czasu nie mam mostu na zębach, bo ten ząb, który był dobrze przeleczony a został ponownie przeleczony daje oznaki ucisku w zębie i pulsowania, jakby coś rozpierało go od wewnątrz a na zdjęciach wszystko jest ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do stomatologa.