Leczenie kanałowe i ułamanie zęba

Witam. Mam pytanie. Jakies czas temu zaczełam leczenie kanalowe zeba . Miałam przyjsc na druga wizyte ale tak sie nie stało poniewaz strasznie sie boje. Teraz zab mi sie strasznie łamie. Dziś ukryszul sie strasznie duzy kawałek. Czy jest jeszcze mozliwosc jego naprawy czy zab do wyrwania ?

Witam!
Jeżeli zaczęła Pani leczenie kanałowe,to bezwzględnie należy je skończyć,w przeciwnym razie dojdzie do infekcji lub,jak sie to własnie dzieje,uszkodzenia korony,a wtedy odbudowa tego zęba może być utrudniona lub wręcz niemożliwa! Naprawdę nie ma się czego bać,więc prosze jak najszybciej umówić się na wizytę!
Pozdrawiam.