Leczenie kanałowe zęba i założone nasadki na zębach

Witam mam zrobione kanalowe na dwoch przednich jedynkach mialaz zakladane nasadki.ktore mi odpadaja co by w tej sytuacji bylo najlepsze i najtrwalsze dla tego zeba aby mozna bylo byc spokojnym ze podczas jedzenia mi to nie odpadnie z gory dziekuje za odpowiedz

protetyczne.

Co to są nasadki ???.
Wydaję się ,że jeżeli jest problem z odbudową zęba po leczeniu kanałowym to standartem w takiej sytuacji jest odbudowa protetyczna , pewnie w tym przypadku korony porcelanowe.