Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 2 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie lęków i depresji

Witam byłem rok temu w terapi jakieś 5mc,leczyłem się na lęki jak i na depresję.Z czasem wyszło w terapi ze moim głownym problemem są więzi z rodzicami,nie okazywali mi uczuć,zainteresowania.Odczuwam duży stres w kontakcie z innymi mam niskie poczucie własnej wartości,boję się nawiązać bliską relację z kobieta odczuwam jakby lęk.Terapeutka o tym wiedziała i chciała to przepracować ale ja się bałem ,przywiązałem się do niej,żuciłem terapię bez jakiejkolwiek konsultacji z znia czy moge wrocic do n
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Leczenie depresji u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są sposoby leczenia depresji u dzieci.

Warto wrócić do tej terapeutki, ponieważ w relacji z nią stanął Pan przed czymś co było dla Pana wyzwaniem - doświadczyć swojej potrzeby przywiązania (prawdopodobnie w życiu nauczył się pan jej unikać). Jeśli wróci Pan do tamtej terapeutki będzie Pan mógł kontynuować wcześniejszą pracę terapeutyczną. Nie będzie trzeba "zaczynać od nowa".

0
Mgr Anna Wyszkowska
Mgr Anna Wyszkowska Psycholog

Proszę spróbować skontaktować się ze swoją terapeutką i porozmawiać o możliwości wznowienia terapii, bo wydaje się, że może to być dla Pana cenna lekcja w zakresie budowania dobrych związków, relacji.
Życzę powodzenia,
Anna Wyszkowska

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy