Leczenie lęków i depresji

Witam byłem rok temu w terapi jakieś 5mc,leczyłem się na lęki jak i na depresję.Z czasem wyszło w terapi ze moim głownym problemem są więzi z rodzicami,nie okazywali mi uczuć,zainteresowania.Odczuwam duży stres w kontakcie z innymi mam niskie poczucie własnej wartości,boję się nawiązać bliską relację z kobieta odczuwam jakby lęk.Terapeutka o tym wiedziała i chciała to przepracować ale ja się bałem ,przywiązałem się do niej,żuciłem terapię bez jakiejkolwiek konsultacji z znia czy moge wrocic do n

Warto wrócić do tej terapeutki, ponieważ w relacji z nią stanął Pan przed czymś co było dla Pana wyzwaniem - doświadczyć swojej potrzeby przywiązania (prawdopodobnie w życiu nauczył się pan jej unikać). Jeśli wróci Pan do tamtej terapeutki będzie Pan mógł kontynuować wcześniejszą pracę terapeutyczną. Nie będzie trzeba "zaczynać od nowa".

Mgr ElĹźbieta Grabarczyk

Proszę spróbować skontaktować się ze swoją terapeutką i porozmawiać o możliwości wznowienia terapii, bo wydaje się, że może to być dla Pana cenna lekcja w zakresie budowania dobrych związków, relacji.
Życzę powodzenia,
Anna Wyszkowska