Leczenie nerwicy lękowej a bóle głowy

WITAM Od dwóch miesięcy leczę nerwicę lekową, na pocżątku brałem trittico przepisane przez psychiatrę, po zwiększeniu dawki do 75mg dostałem bólów głowy, zmieniłem lekarza i dostałem lek miansen na noc oraz elicea rano , brałem tylko elicea po trzech tygodniach dołączyłem miansec na noc , znów miewam bóle głowy (w skronich , jakby zatokowe, z tyłu głowy , z boku, raz są nasilone, raz mniejsze, ale prawie codziennie), czy te bóle mogą być spowodowane przez te leki.

Dzień dobry,

Tak, i warto nie zmieniać ponownie lekarza a zgłosić mu objawy jakie pojawiają się przy danych dawkach/lekach - celem znalezienia dawki terapeutycznej dla Pana.
Warto również rozważyć podjęcie psychoterapii, podstawowej metody leczenia w przypadku nerwicy.