Leczenie nerwicy lękowej i pogorszenie samopoczucia

witam od 4 lat leczę się na nerwice lękową biorę xetanor20 i sedam dorażnie.od pół roku czuję się coraz gorzej wydaje mi się że zaraz umrę robiłam kilka badań i wszystkie wychodzą ok.nic mnie nie cieszy a mam wspaniałą córkę 22 miesiące i kochającego męża w którym mam wsparcie.wszystko mnie boli jestem słaba i wiecznie zmęczona i z niczego nie zadowolona.to coś nie pozwala mi normalnie funkcjonować.proszę o pomoc bo tak dalej nie dam rady żyć i oszaleje

Dzień dobry,
najlepsze rezultaty w leczeniu nerwicy daje połączenie farmakoterapii z regularną psychoterapią, dlatego zachęcam Panią do zwrócenia się o pomoc do psychoterapeuty, który może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu

Witam Panią. W opisanej przez Panią sytuacji dostrzegam dwa ważne aspekty. Pierwszy to taki, że napisała Pani o leczeniu nerwicy lękowej wyłącznie w kontekście farmakoterapii. Jeśli Pani leczenie opiera się wyłącznie na przyjmowaniu leków to obawiam się, że brak oddziaływań psychologicznych może obniżać możliwości poprawy Pani zdrowia. Drugim aspektem, który należy wziąć pod uwagę to fakt, że niespełna dwa lata temu została Pani mamą a to zmiana dla Pani organizmu w aspekcie psychofizycznym. To kolejny powód by oddziaływania medyczne wesprzeć pomocą psychologiczną. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam serdecznie,
Leki czasem nie wystarczają. Opisuje Pani długotrwałą nerwicę lękową, która się pogłębia. Dodatkowo pojawiły się nowe objawy - niechęć do różnych zachowań, obowiązków, sytuacji oraz znacznie obniżony nastrój i permanentne zmęczenie. Sytuacja, w jakiej znalazła się Pani jest trudna i wymaga konsultacji z psychologiem. Prawdopodobnie współpraca ze specjalistą przedłuży się na proces psychoterapeutyczny by jak najlepszym stopniu polepszyć funkcjonowanie.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska