Leczenie nerwicy natręctw a nauka

Witam Państwa. Czy lecząc się na nerwicę natręctw,biorąc przy tym leki takie jak:Setaloft,Alpragen, istnieje realna szansa odniesienia sukcesu na kierunku kształcenia pod kątem prawa? Leki biorę już od kilku lat, ostatnio zauważyłem, że po ich zażyciu robię się senny mimo, że biorę je w godz rannych co utrudnia naukę. Staram się wspomagać witaminami, jednak nie jestem przekonany co do ich efektu. Nie chcę jednak rezygnować z marzeń. Z góry dziękuję za odpowiedź.Dodam, że zdałem maturę i mam lic

Senność jest prawdopodobnie związana z alprazolamem (Alpragen). Proszę spróbować zmniejszyć dawkę i nawet odstawić. Setaloft niezmiernie rzadko jest przyczyną senności.
Pisze Pan, że leki nie pomagają. Być może dawka Setaloftu jest za mała. Poprawę w natręctwach uzyskuje się przy 150-200 mg/dobę. Jeśli to nie pomoże istnieją inne skuteczne leki.