Leczenie nerwicy wegetatywnej

Lęk przed nerwicą! Po raz wtóry po różnych wydarzeniach/decyzjach/zachowaniach... mam trwające długo objawy nerwicy wegetatywnej. Przechodzą z czasem lub po lekach. Skoro to skutek konfliktów wewnętrznych - mam coraz większy opór i lęk przed nową aktywnością, podejmowaniem decyzji itd. w obawie przed tym mechanizmem. Nawet gdy udaje mi się rozwiązać jakiś problem / opuścić sytuację - objawy nie znikają. Wszyscy mają dylematy, a (zdrowi) ludzie nie reagują tak. Co robić? Całe życie sie leczyć?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza