Leczenie Orgamentilem a skutki uboczne

Mam 55 lat po usunięciu polipów ( wynik badania histopatol. był dobry) dostałam lek hormonalny orgamentil2x1 przez 10 dni przez 3 m-ce nigdy nie brałam żadnych hormonów mam regularnie okres żadnych dodatkowych plamień żadnej torbieli czy cysty jedynie ten polip czy muszę stosować hormony obawiam się skutków ubocznych bardzo proszę o pomoc i poradę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Lek hormonalny ma zahamować rozrost śluzówki a tym samym polipa.