Leczenie ortodontyczne wady zgryzu

Witam mam 24 lata , dwa lata temu postanowiłem wyleczyć swoją wade zgryzu i założyłem aparat stały na zęby , od tamtego czasu moje życie zamieniło się w piekło . ludzie w pracy zaczeli mnie wyśmiewać że noszę ustrojstwo na zebach itd itp , po skończonym leczeniu gdy teraz się uśmiecham ludzie nie odwzajemniają mojego uśmiechu obracają głowy , smieją się ze mnie , w dodatku wymyślają plotki ze jestem gejem co juz w ogóle nie jest prawdą , jestem załamany a jestem w 100% normalną osobą , co robić

Nie przejmować się głupotami, zrobił Pan coś dobrego dla swojego zdrowia i wyglądu, a to jest powodem do dumy. Myślę, że jakaś miła dziewczyna doceni Pana wkład w estetyczny wygląd. Głowa do góry ;-)

Rozumiem zeby to było z 20 lat temu kiedy aparaty były nowością. Ale w dzisiejszych czasach, kiedy każdy chce mieć piękny uśmiech i co druga osoba nosi aparat?? Najlepiej zignorować i poczekać aż leczenie sie zakończy. Moze sa zazdrośni;) wg mnie gej to tez normalna osoba.