Leczenie osobowości mnogiej

Mam osobowość mnogą jednak boję się jej leczyć. I nie umiem się wziąć w garść, nie mam odwagi znów iść do psychiatry, moi bliscy myślą że już wszystko w porządku ale nie jest to prawdą, tłumię w sobie wszystko i nie daję sobie rady.. Co mam zrobić? Nie wierzę że sama dałabym radę jakoś się uporać z chorobą, potrzebuje pomocy.Mimo tego czy są sposoby na odreagowanie, czy coś w tym stylu? Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry,

Mimo wszystko, warto skorzystać z pomocy i profesjonalnego leczenia - stąd namawiam na ponowną wizytę i kontynuację leczenia u lekarza psychiatry.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza