Leczenie po całkowitym usunięciu tarczycy u 47-latka

WITAM SERDECZNIE. JESTEM PO CAŁKOWITYM USUNIĘCIU TARCZYCY - ROZROST GUZKOWY.OBECNIE PO ROKU STWIERDZONO BARDZO GĘSTY KOLOID, KILKA MAŁYCH PŁATÓW TYREOCYTÓW I KILKA MAKROFAGÓW. ZMIANA ŁAGODNA. JAKIE NAJLEPSZE BYŁOBY OBECNIE LECZENIE.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ. DZIĘKUJE.

Po całkowitym wycięciu tarczycy konieczne jest leczenie przewlekłe tyroksyną. Ewentualne ponowne leczenie operacyjne zależy od wielkości guzków w wolu nawrotowym i od wielkości odrosty płatów. Proszę podać wynik badania USG tarczycy. Wynik biopsji wskazuje na zmianę łagodną.