Leczenie przeciwbólowe po zerwaniu ścięgna Achillesa

Witam Około 10 lat temu zerwałam ścięgno Achillesa samo się zrosło Noga w gipsie była 2 mies.Obecnie boli tylko zwyrodnienie mam Czy możliwe w Polskich warunkach jest operacja Czy tylko sportowcy mogą być leczeni operacyjnie Znajomy maratończyk zapłacił 10tys jest u niego dobrze Czy w moim przypadku pozostaje tylko leczenie przeciwbólowe

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę skonsultować się z ortopedą, który oceni czy u Pani obecne są wskazania do wykonania zabiegu.