Leczenie psychiatryczne i farmakologiczne depresji i zaburzeń F41

WITAM!!! MAM PYTANIE OD POL ROKU MAM PROBLEM Z DEPRESJA JAKIES ZABURZENIA F 41 I NIE WIEM JUZ CO MAM ROBIC CIAGLE JAKIEŚ NOWE LEKI I ALBO JE JEM ALBO ZAS NIE I TAKIE TERAZ MAM LEK TRITICCO 150MG NA NOC CZYLI ZEBY SPAĆ NORMALNIE A NA DZIEN TIANESAL 12, 5MG RANO I WIECZOR TEN TIANESAL BIORE DOPIERO TYDZIEŃ A DOKTORKA MYSLI ZE BIORE GO JUZ KILKA MIESIECY A JA ZA KAZDYM RAZEM BRALAM RECEPTE A LEKU NIE JADLAM TERAZ GO JEM 7 DNI I STRASZNY BÓL W KLATCE PIERSIOWEJ I DRETWIENIE REKI I NIE WIEM CO ROBIC?

pozdrawiam

Dzień dobry!

Proszę zacząć bezwzględnie mówić lekarzowi prawdę o tym, czy i jakie leki Pani przyjmuje, jak na nie reaguje, czy pojawiają się objawy uboczne. Nie mówiąc prawdy na ten temat odbiera sobie Pani szansę wyleczenia, poczucia się lepiej. Równoległą drogą leczenia depresji jest również psychoterapia.

Pozdrawiam!