Leczenie syndromu wstydliwego pęcherza

Przez całe życie zmagam się z tzw. „syndromem wstydliwego pęcherza”. Trudno znaleźć jakąkolwiek pomoc w Internecie – zarówno na temat psychologów, którzy tym się zajmują, a tym bardziej informacji jak sobie radzić z tym problemem. W chwili obecnej pomoc czerpię z kilku publikacji dostępnych na Amazonie, które opisują ten problem. To jednak za mało – potrzebowałbym spotkać się z jakimś specjalistą. Czy kojarzycie może Państwo kogoś w Warszawie, kto najlepiej poradziłby sobie z tym zagadnieniem?

Dzień dobry,

Zdecydowana większość psychoterapeutów Pani pomoże, stąd najlepiej umówić się osobiście na konsultację i przedstawić swój problem.
Może Pani szukać psychoterapii psychodynamicznej, poznawczo - behawioralnej.

Dzień dobry!

Często kluczem jest nie tyle wybór psychologa, który specjalizuje się w danym zagadnieniu - ale wybór po prostu dobrego, doświadczonego psychoterapeuty, z którym uda się zawiązać relację, pozostać w dłuższym kontakcie, wejść w szczegółową analizę psychologicznego podłoża, źródeł problemu, mechanizmów jego powstawania i utrwalania itp.

Pozdrawiam!