Leczenie szpitalne zapalenia płuc a powrót do czynności codziennych

Dzien dobry wczoraj wyszlam ze szpitala bylam leczona dozylnie na zapalenie pluc. CZy moge isc do miasta? mam mase spraw do zalatwienia. Moj lekarz bedzie dopiero 5.01 Dziekuje za mozliwe szybka odpowiedź Pozdrawiam

Witam
proponowałabym odczekanie min. 7 dni przed wyjściem na dość wietrzną pogodę i ryzyko złapania kolejnych infekcji z uwagi na to, że jest Pani osłabiona po leczeniu.
Może Pani stosować witaminy