Leczenie tarczycy Letroxem 50

Właśnie wczoraj byłam u endokrynologa przepisał mi Letrox 50 przez 7 dni po pół tabletki, a potem po całej.Zlecił mi jeszcze badanie hormonów i następna wizyta za miesiąc ,czy może mi Pani powiedzieć jak przebiega leczenie?

Szanowna Pani,

lek należy przyjmować regularnie na czczo pół godziny przed jedzeniem i popić wodą, nie łącząc z innymi lekami. Dawkę leku indywidualnie dla Pani zapotrzebowania endokrynolog ustali w czasie kolejnych wizyt.

Pozdrawiam
dr R. Anielski