Leczenie toksycznych nanocząsteczek w organizmie w Polsce

Trudne pytanie! Gdzie w Polsce mozna ustalic i leczyc toksyczne nanoczasteczki w organizmie(glowa).Bole glowy w 2 miejscach.Data infekcji(zastrzyk dozylny) 10.12.2013.Nanoczasteczki przeszly bariere Krew-Mozg. Mam 60 lat w Danii czesto robia eksperymenty medyczne na tzw.nieproduktywnych rencistach.Link z zdieciami MR.Pozdrawiam Marek R. LweczeIMG-0002-00001.jpg IMG-0001-00001.jpg

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi.