Leczenie uzależnienia od narkotyków u syna

Dzień dobry. Mo syn kończy w tym roku 28 lat i zażywa amfetaminę, metadrynol ? oraz pali tzw. trawkę. Od około miesiąca jego stan psychiczny jest tragiczny. Jego dziewczyna jest w ciąży w 9 tygodniu. Mieszkamy w okolicach Warszawy w Zakroczymiu. Pragnęłabym mu pomóc bo sytuacja jest tragiczna. Biegał z nożem i groził pewnej osobie, czego nigdy nie robił. Nie za bardzo martwi się o swoją dziewczynę i dziecko, które urodzi się w marcu 2015r. Błagam o poradę. Edyta.

Zastosowanie tez ma Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii.
Oczywiście, najlepiej przekonać syna do leczenia dobrowolnego.
Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz