Leczenie Venlectine 75 przy depresji

Od dwóch lat zmagam się z depresją. (Venlectine 75). Do niedawana wydawało mi się, że żyję tak jak inni. Ale zaczęły wracać stany lękowe, kompulsywne objadanie, wieczne kłamstwa wobec bliskich, by unikać konfrontacji, gównie ze studiami, zaburzenia snu, lekkie stany lękowe. Mam 24 lata, z powodu depresji po raz trzeci powtarzam rok studiów. To już ostatnia szansa, a ja boję się odebrać mail od wykładowcy. Strach się nawarstwia. Co robić? Psycholog, psychiatra, zmiana leków?

Witam serdecznie,
czasami zbieg wydarzeń jest na tyle demobilizujący,że zaczynamy prowokować sytuacje przeciwko sobie i swoim zamiarom.Pani historia zdaje się przemawiać za takim właśnie zagubieniem,z którego wyjście uzależniła Pani od osoby/czynników/z zewnątrz.To nie jest dobre wyjście a przede wszystkim pozbawia Panią poczucia sensu i odbiera motywację.Tak więc zachęcam do kontaktu ze specjalistą /psychoterapeutą/,który pomoże Pani zarówno w "rozjaśnieniu" poczucia sensu,jak i pomoże w znalezieniu drogi do niego.Nawet,gdyby była pozornie nie do przebycia,jakiś jej odcinek można przefrunąć lub zostać przeprowadzonym przez przyjaciela,prawda?
Polecam z podobnego wsparcia skorzystać.